Titles you rated
Capital ScandalRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 2.0