Movies
Ratings
67
The Berlin FileRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0