Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sharks Up Close with Bertie GregoryRated ★ 3.0
Dolphins Up Close with Bertie GregoryRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The War of the WorldsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 3.5
SignsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Macross: Flash Back 2012Rated ★ 3.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
TeraRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 2.5
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0