Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
Who Am IRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
StardustRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.5
She and Her CatRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5