Series
Ratings
34- Chosun PoliceRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5