Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5- Adventure Time "Puhoy"Rated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Children of the SeaRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
Air DollRated ★ 1.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0