Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5