Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0