Titles you rated
Dong YiRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 1.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
GourmetRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
HealerRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0