Series
Ratings
44
Study GroupRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5