Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0