Series
Ratings
20- The Lost RoomRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0