Movies
Ratings
487
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
SpectralRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5