Movies
Ratings
132
BasquiatRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 0.5
Mr. NobodyRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 1.0
Rosemary's BabyRated ★ 2.5
ChefRated ★ 1.0- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
EdenRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 0.5
Oliver TwistRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
The Theory of EverythingRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 4.5
Yves Saint LaurentRated ★ 2.5