Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5