Series
Ratings
12
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5