Movies
Ratings
18
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0