Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
LionRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0