Movies
Ratings
153
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 2.5