Series
Ratings
33- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
BigRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5