Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 1.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
When September EndsRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0