Series
Ratings
28
Crime SceneRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0