Titles you rated
The ShamelessRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0