Series
Ratings
135
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 3.5