Titles you rated
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
MovingRated ★ 5.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
Night FishingRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Sugar Glass BottleRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0