Series
Ratings
74
Sweden LaundryRated ★ 4.0
JackpotRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
The Stars Are ShiningRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0