Titles you rated
Ma BoyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0