Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0