Movies
Ratings
279
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
ParaNormanRated ★ 3.5
La lunaRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
HomeRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5