Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0