Movies
Ratings
261
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Hot Summer NightsRated ★ 2.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
On Chesil BeachRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 1.5
A Single ManRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0