Movies
Ratings
51
26 YearsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0