Titles you rated
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0