Titles you rated
HealerRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5