Movies
Ratings
116
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0