Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 0.5
Scarlet HeartRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0