Movies
Ratings
231
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 4.0