Series
Ratings
21
Nightmare TeacherRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5