Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5