Movies
Ratings
35
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
RoomRated ★ 0.5
TriangleRated ★ 1.0
SearchingRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 1.0
Children of MenRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 1.0