Movies
Ratings
39
Hide and SeekRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0