Titles you rated
VikingsRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5- VikingsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 2.0
FringeRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0