Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0