Titles you rated
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5