Movies
Ratings
179
Toy StoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0