Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
BlondeRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.5