Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0