Series
Ratings
17
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5