Movies
Ratings
471
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.0
Always Be My MaybeRated ★ 3.5
Delivery ManRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Someone GreatRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5