Titles you rated
Gintama°Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 2.5- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0